جشن فارغ التحصیلی فاکولته طب پوهنتون ننگرهار

پیام رئیس پوهنتون ننګرهار 

پوهنتون ننګرهار که درسطح کشور دومین مرکز بزرګ علمی و اکادمیک بوده  و از سیر علمی آن (۵۹) سال سپری می شود و در پرتو فعالیت های علمی و اکادمیک، سعی و تلاش خویش را بیشتر از نیم قرن در زمینه­های مختلف دست اوردهای بزرګی در ديپارتمنت ها و رشتته­های جداګانه داشته که تا به حال نزدیک به (۴۰) چهل هزار تن کادرهای علمی را آموزش و پرورش و به سطح کارشناس و غرض خدمت به جامعه تقدیم نموده است، که حال در جهت بازسازی کشور تاثیر به سزایی داشته و در نتیجه ګام های استواری را در این عرصه بر می دارد.

پوهنتون ننګرهار افتخار برنامه ها و پروګرام های علمی از کمیونیتی کالج اسوسیت دګری تا لیسانس، ماستری و دکتورا را دارا می باشد و در سطح منطقه و کشور منحیث یک مرکز علمی توانا برای تقویت، انکشاف و معیاری نمودن پروګرام های علمی یاد شده سعی و تلاش بیشتر می نماید.

این پوهنتون نظر به دورنمای خویش عزم راسخ دارد تا در آینده با کمک استادان مسلکی و بلند رتبه، تحقیقات علمی و اکادمیک، برنامه هاى خوبتر و بهتر تدریس، توامیت علمی و مسلکی بین المللی، ارایه خدمات خوبتر و بهتر برای محصلان در سطح کشور، منطقه و جهان باور و اعتبار خاصی را به دست آورد.

اداره­ی پوهنتون متعهد است که با در نظرداشت قوانین، مقررات و لوایح وزارت تحصیلات عالی زمینه ی خوبتر و بهتر آموزش را فراهم نماید، که به همین اساس برای معیاری نمودن کریکولم و نصاب، ایجاد محیط اموزش خوبتر و توامیت ها با مراکز و موسسات علمی در سطح ملی و بین المللی و در مجموع برای انکشاف و بازسازی زیربناهای علمی، تدریسی و فزیکی پوهنتون سعی و تلاش می ورزد.

ما به این باوریم، که پوهنتون ننګرهار با داشتن اعتبار عالی اکادمیک، تیم مسلکی بهتر و تعهدات خویش در سطحه منطقه و کشور مانند ګذشته، بهترین پرورشګاه کادرهای علمی بوده و در پرتو روشنای علمی و فرهنګ ګوشه و کنار کشور را درخشش می بخشد.

به همین ارزو

شيخ انعام الله مدنی

رئیس پوهنتون ننګرهار

 

 

Picture

تازه ترین اخباراخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۷ - ۹:۲۷
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی از روسای پوهنتون های پولی تخنیک و ننگرهار کابل قدردانی کرد.

 

الحاجی مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی، رییس پوهنتون پولی تخنیک کابل، داکتر خلیل احمد بهسودوال رییس پوهنتون ننگرهار، پروفسور عبدالرشید اقبال و هیأت های شان در این. . .
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۹:۵
Background image

آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد (UNHCR) با ده دانشجوی دانشگاه ننگرهار قرارداد بورسیه امضا کرد.

به گفته مسوولان این پوهنتون، این بورسیه ها با کمک کشور آلمان اعطا شده است که بر اساس آن ده تن از دانشجویان سال اول پوهنتون ننگرهار که به تازگی به کشور بازگشته و مشکلات اقتصادی دارند،. . .

User account menu